عنوان سایت
یکشنبه 6خرداد 1397
مشاهده خبر
مدیر اطلاع رسانی سازمان بسیج اساتید خبر داد:
سردار حاجی زاده در اجلاس بزرگ بسیج اساتید تهران از توان دفاعی و موشکی کشور می گوید
تاریخ خبر :1396/09/20 18:44:53


مدیر اطلاع رسانی و روابط عمومی سازمان بسیج اساتید گفت: سردار حاجی زاده در اجلاس بزرگ اساتید بسیجی تهران سخنرانی ویژه خواهند داشت و از ابعاد توان دفاعی و موشکی کشور در جمع اساتید دانشگاه ها سخن می گویند.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور؛ علی قجری مدیر اطلاع رسانی و روابط عمومی بسیج اساتید با تایید خبر حضور سردار حاجی زاده، فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران در اجلاس بزرگ بسیج اساتید تهران بزرگ، گفت: سردار حاجی زاده در اجلاس بزرگ اساتید بسیجی تهران سخنرانی ویژه خواهند داشت.

قجری در ادامه افزود: در اجلاس بزرگ نود و سوم بسیج اساتید تهران بزرگ، حضور سردار حاجی زاده به عنوان فرمانده ی مجموعه ای که امروز تراز علم و عمل در حوزه فناوری های نوین، مهندسی دقیق و بومی سازی تکنولوژی های جدید در حیطه دفاعی و موشکی در کشور به شمار می آید، فرصت مغتنمی است تا اساتید بسیجی و برجستگان دانشگاهی در محفلی علمی و ارزشمند، به تبادل نظر در ابعاد توان فناورانه و بومی سازی دانش در کشور بپردازند.

مدیر اطلاع رسانی و روابط عمومی سازمان بسیج اساتید، تصریح کرد: سخنرانی سردارحاجی زاده در قامت فرمانده و مدیر راهبردیِ گروه منسجمی از نخبگان جوان و دانشگاهی کشور که امروز در نیروی هوافضای سپاه پاسداران گردهم آمده اند و برگ زرین و برنده نظام و انقلاب اسلامی در معادلات عرصه بین المللی بحساب می آیند، حاوی مطالب ویژه ای از ابعاد توان دفاعی و موشکی کشور برای اساتید دانشگاه های شهر تهران خواهد بود.

وی در پایان افزود:  این اجلاس روز پنج شنبه 23 آذرماه بعد از نماز مغرب، در سالن همایش های بین المللی ابوریحان دانشگاه شهید بهشتی تهران با برنامه هایی ویژه ی دیگری چون رونمایی از اولین اندیشکده راهبردی بسیج اساتید با عنوان «اندیشکده راهبردی اقلیم و آمایش» و رونمایی از طرح راهبردی بسیج اساتید در حوزه کشاورزی با تمرکز بر مسئله «برنج» با حضور چهره های برجسته علمی و مسوولان کشوری و لشگری، برگزار خواهد شد.

قجری تأکید کرد: سازمان بسیج اساتید از کلیه اعضای هیئت علمی دانشگاه های شهر تهران دعوت بعمل می آورد تا در این اجلاس بزرگ حضور بهم رسانند. گروه خبر: اخبار سازمان

تعداد بازديدها: 269