سخنرانی مسئول بسیج اساتید چهارمحال و بختیاری در نماز جمعه
معرفی و بررسی شخصیت علمی اخلاقی مقام معظم رهبری در صدور بیانیه گام دوم انقلاب با سخنرانی مسئول بسیج اساتید چهارمحال و بختیاری در نماز جمعه شهرکرد
توسط بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد برگزار شد؛
اولین نشست کارگروه اندیشه ورز آمایش بسیج اساتید استان یزد برگزار شد.
رئیس دانشگاه آزاد هشتگرد:
اگر دانشجو بتواند در صنعت رونق ایجاد کند، آن وقت است که دانشگاه به وظیفه خود عمل کرده و این کرسی‌های آزاداندیشی مسیر خود را درست پیموده است.
بسیج اساتید استان کرمان برگزار می‌کند؛
اساتید بسیجی استان کرمان در جمع ایتام خیریه علی ابن ابیطالب (ع) حضور خواهند یافت.
رئیس دانشگاه آزاد هشتگرد:
اگر دانشجو بتواند در صنعت رونق ایجاد کند، آن وقت است که دانشگاه به وظیفه خود عمل کرده و این کرسی‌های آزاداندیشی مسیر خود را درست پیموده است.
دکتر روح الله سلگی:
معاون بررسی و تحلیل بسیج اساتید تهران بزرگ در نشست شورای بررسی و تحلیل بسیج اساتید دانشگاه‌های تهران بزرگ عنوان کرد: انقلاب اسلامی وارث جریان حق طلب در طول تاریخ در عصر حاضر است.
کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان برگزار کرد؛
اولین جلسه شورای مشورتی کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان جهت تنظیم تقویم کاری کانون بسیج اساتید با حضور اعضاء برگزار شد.
به همت بسیج اساتید استان خراسان رضوی؛
به همت بسیج اساتید استان خراسان رضوی و با حضور اساتید بسیجی استان، مسابقات تیراندازی برگزار شد.
به همت اعضا اندیشکده آب صورت گرفت؛
دومین تیم مشاوره و کارشناسی بسیج اساتید استان اصفهان در غالب یک گروه از اعضا اندیشکده آب از ارتفاعات استان گلستان در محل شکل‌گیری سیلاب بازدید و با مسئولین استانی دیدار کردند.
کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان:
اولین جلسه شوراء مشورتی کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان جهت تنظیم تقویم کاری کانون بسیج اساتید با حضور اعضاء برگزار گردید.
اولین نشست فصلی مدیران کانون‌ها و دفاتر بسیج اساتید دانشگاه‌های استان اصفهان؛
محمد باقری در اولین نشست فصلی مدیران کانون‌ها و دفاتر بسیج اساتید دانشگاه‌های استان اصفهان گفت؛ باید به اساتید جوان و انقلابی توجه ویژه شود.
اولین نشست فصلی مدیران کانون ها و دفاتر بسیج اساتید دانشگاه های استان اصفهان،سال ۹۸درحال اجراست.
محمد باقری در اولین نشست فصلی مدیران کانون ها و دفاتر بسیج اساتید دانشگاه های استان اصفهان گفت :باید توجه ویژه به اساتید جوان و انقلابی
به همت اعضا اندیشکده آب صورت گرفت.
به نقل از مدیریت علمی پژوهشی سازمان بسیج اساتید استان اصفهان دومین تیم مشاوره و کارشناسی بسیج اساتید استان اصفهان در غالب یک گروه از اعضا اندیشکده آب از ارتفاعات استان گلستان در محل شکل گیری سیلاب بازدید و با مسئولین استانی جلسه برگزار نموند

صفحات